Jelly Bean dabar užima daugiau nei 50% Android rinkos


„Google“ paskelbė, kokią rinkos dalį sudaro Android versijos šiuo metu. Statistika rodo, kad trys Jelly Bean modifikacijos dabar veikia daugiau nei pusėje Android išmaniųjų telefonų.

2.3 Gingerbread kol kas įdiegta į 26.3% rinkoje esančių Android telefonų, o jos rodikliai per mėnesį krito keliais procentais. Tiesa, Gingerbread kol kas neužleidžia pozicijų bei išlieka antroje vietoje.

android-2013-october

Android 4 Ice Cream Sandwich rodikliai krito virš 0,8 procento, tuo tarpu visos Jelly Bean versijos pagerino savo situaciją, lyginant su praėjusiu mėnesiu.

Android 4.4 KitKat pasirodė visai neseniai, todėl į statistiką ji nebuvo įtraukta. Labai tikėtina, kad po mėnesio ši versija vis dar nesudarys didelės dalies, kadangi veiks nedaugelyje įrenginių.

Tiesa, Android 4.4 plėtra gali būti spartesnė, nei ankstesnių šios operacinės sistemos versijų. Priežastis paprasta – Google teigia, kad Android KitKat gali būti diegiama ir į 512 MB operatyvios atminties turinčius išmaniuosius telefonus. Tokių yra labai daug, todėl galima tikėtis, kad Android fragmentacija sumažės (aišku, jei to norės mobilių įrenginių gamintojai).

3 komentarai (-ų)

 1. Raimis parašė:

  Tai man su SIII ir 1gb ram dar yra vilties? Nes rašėt čia naujieną, kad žadama išleisti 4.4 nauuinimą tik 4g/LTE modeliui su 2gb ram…

 2. M parašė:

  „Samsung“ įrenginiai, kurie tikrai gaus „Android 4.4“

  „Galaxy S4“ (visos versijos)
  „Galaxy Note III“
  „Galaxy Mega“
  „Galaxy S3“
  „Galaxy Note II“
  „Galaxy S4 Mini“
  „Galaxy Tab 3“
  „Galaxy Tab 2“
  „Nexus 10“ – per artimiausias kelias savaites
  „Galaxy Express 2“
  „Galaxy Round“
  „Galaxy Ace 3“

  „Samsung“ įrenginiai, kurie turėtų gauti „Android 4.4“

  „Galaxy Express“ – telefonas yra pakankamai naujas, naudoja „Snapdragon 400“ procesorių, tačiau nėra itin populiarus. O ir nutekintame atnaujinimų sąraše šio telefono nebuvo.
  „Galaxy Camera“ – pakankamai galingas įrenginys, tačiau populiarumo jam trūksta.
  „Galaxy Note 10.1“, „Note 8“ ir kt. – įrenginiai pakankamai galingi, tačiau kas žino, kaip ten „Samsung“ gali susisukti smegenėlės.
  „Galaxy Xcover 2“ – nors šis modelis ir atrodo pakankamai galingas, „Samsung“ turėtų žinoti, jog žmonės, perkantys tokį telefoną, greičiausiai, nesidomi nei jo parametrais, nei atnaujinimais. O ir tų pirkėjų, ko gero, iš viso nėra daug.
  „Galaxy Core“ – galios šiam telefonui pakanka, susidomėjimo irgi nemažai, tačiau nutekintuose sąrašuose šio telefono nebuvo.
  „Galaxy Grand“ – telefonas gan naujas, pakankamai galingas, tačiau susidomėjimo jam trūksta, nutekintuose sąrašuose jo nebuvo.
  „Galaxy Pop“ – telefonas tikrai galingas, tačiau… Ar jūs apie jį iš viso žinojote?

  „Samsung“ įrenginiai, kurie neturėtų gauti šio atnaujinimo

  „Galaxy SII“ – paaiškinti nesunku. Įrenginiui jau greitai sueis treti metai. Tiesa, šansų dar yra, galbūt „Samsung“ nuspręs pabūti gerais.
  „Galaxy SII Plus“ – Būtų nelogiška, jeigu „Samsung“ atnaujintų „SII Plus“, bet ne „SII“. Atnaujinti arba neatnaujinti bus abu modeliai.
  „Galaxy Note I“ – sunku pasakyti, ar šis planšetofonas gaus atnaujinimą. Skirtingi šaltiniai pateikia skirtingą informaciją, tačiau, ko gero, daugiau šansų, kad „Note I“ atnaujinimo negaus.
  „Galaxy SIII Mini“ – šis telefonas naudoja nebeegzistuojančios kompanijos, „ST-Ericsson“, procesorių.
  „Galaxy Ace II“ – dėl tos pačios priežasties, kaip ir „SIII Mini“.
  „Galaxy Nexus“ – oficialiai patvirtinta, jog šis modelis atnaujinimo negaus.
  „Galaxy Beam“ – „ST-Ericsson“ procesorius.
  „Galaxy S Advance“ – „ST-Ericsson“ procesorius.
  „Galaxy Premier“ – „Galaxy Premier“ naudoja „Texas Instruments“ procesorių – ši kompanija telefonams bei planšetėms procesorių nebegamina.
  „Galaxy Young S6310“ – šis telefonas tiesiog yra gana silpnas.
  „Galaxy Fame“ – per silpnas procesorius.
  „Galaxy Pocket“ – telefonas tiesiog per silpnas.
  „Galaxy Star“ – per silpnas.
  „Galaxy Music“ – per silpnas.
  „Galaxy S Duos“ – per silpnas.
  „Galaxy mini 2“ – per silpnas.


Kitos kategorijos naujienos