Apple parodė, kaip gaminamas naujos kartos Mac Pro


Kompanija Apple išplatino vaizdo klipą, kuriame matyti, kaip vyksta naujos kartos kompiuterio Mac Pro gamybos procesas. Matoma praktiškai viskas: kaip sukuriamas aliuminio korpusas, jis apdorojamas ir nuspalvinamas, kaip vyksta aparatinės įrangos gamyba.

Beje, pastarasis klipas buvo išplatintas po pranešimo, jog rengiamas aukcionas RED. Jame bus parduodamas raudonai nudažytas Mac Pro, kurio galutinė kaina, aukcionų namų Sotheby’s teigimu, gali sudaryti $40-60 tūkst. Visai tikėtina, kad ir įdiegti komponentai bus nestandartiškai galingi, nors apie tai gamintojas nieko nepraneša.

16 komentarai (-ų)

 1. Raimis parašė:

  Už raudoną obuoli 60000$ 😀

 2. xxx parašė:

  kodel neparode, kaip kinijoje darbuotojai dirba ir kokios ten gyvenimo ir darbo salygos???

 3. iMngs parašė:

  Nu jus pavarot, sita filmuka jau rode per pristatyma spalio 22d, youtube patalpintas 23d, o jus rasot lapkricio 1 kaip naujiena – jie pristate. FAIL..

 4. flow parašė:

  gražus video, beliko sulaukti maco specifikacijų..

 5. Raimis parašė:

  Flow pirksi? Ir ką veikt su i7 3930k cpu ir gtx 780 gfx ant mac?

  • thermal parašė:

   šiaip ant mac os x yra ne tik profesionalaus grafinio softo, kuris išnaudoja galingas vga, bet ir geimų. Flow, gali jamti drąsiai 🙂

   • Murr parašė:

    Vistiek tų geimų tai ten bus kelioms savaitėms o tada galėsi tik video kokį paeditint arba tiesiog pragraužt(kaip tikrą obuolį)

    • diablo parašė:

     Turbut prie mac net nesidejus, PC zaidimam Mac viskam kitkam, ir kad tiem patiem zaidimam yra jau gan nemazai ir ant Mac ju o is bedos galima isirasyti windows kaip antrus OS ir naudoti vien zaidimam.

 6. Tadas parašė:

  Puikus, išskirtinis dizainas. Jei galėčiau, tai tikrai tokį nusipirkčiau. Mano nuomonė: turėti apple prilyginama kaip turėti roleksą ant riešo. 🙂 Ne tik dėl dizaino pirkčiau, bet ir dėl puikaus soft’o.


Kitos kategorijos naujienos