Kingston jau turi paruošusi SSD su kontroleriu LSI-SandForce SF3700


Kompanija LSI naujos kartos SSD kontrolerius SF3700 šią savaitę pristatė ne šiaip sau. Šiomis dienomis vyksta renginys LSI Accelerating Innovation Summit (AIS) 2013. Jo „auksiniu rėmėju“ yra gerai žinomas SSD kaupiklių gamintojas – kompanija Kingston.

Pastaroji, beje, jau spėjo pareikšti, jog šiame renginyje pademonstruos verslo segmentui skirtų SSD kaupiklių pavyzdžius, turinčius LSI SandForce SF3700 šeimos kontrolerius. Sprendžiant iš pranešimo spaudai teksto, serijiniai naujos kartos sprendimai bus pristatyti tik 2014 metais, o dabar viskas apsiribos tik pavyzdžių demonstracija.

Aktyvus SSD kaupiklių naudojimas serverių sistemose, Kingston atstovų teigimu, leidžia padidinti produktyvumo lygį, sutaupyti užimamos erdvės ir sumažinti energijos suvartojimą. Be to, NAND Flash atmintį turintys kaupikliai mažiau kaista. Tai reiškia, kad jie ne tik sumažina triukšmo lygį, bet jų dėka elektros sąskaitos bus mažesnės. Kaip visuomet, Kingston SSD kaupiklių garantinis laikotarpis sudaro nuo 24 iki 60 mėnesių.

LSI-SandForce-SF3700

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos