Kokios spartos galima tikėtis iš Samsung telefonų su OS Tizen?


Kaip žinia, iš pradžių korėjiečių kompanija Samsung planavo išleisti išmaniuosius telefonus su operacine sistema Tizen dar 2013 metų pradžioje. Vis tik panašu, kad modeliai GT-I8800, Z9005 ir Redwood anksčiau 2014 metų pradžios rinkoje nepasirodys. Antra vertus, papildomas laikas leis juos patobulinti.

Šaltinių teigimu, pirmoji pažintis su modeliu Redwood parodė, kad šis išmanusis telefonas savo aparatine įranga labai panašus į Galaxy S3.

Puslapis NextPowerUp rašo, kad išmaniojo telefono Redwood pagrindą iš tikrųjų sudaro procesorius Exynos 4412. Jis turi 4 skaičiavimų branduolius su Cortex-A9 ir grafikos posistemę Mali-400. Nors platforma yra praėjusių metų, tačiau produktyvumo lygis tik nežymiai nusileidžia Galaxy S4.

tizen_smartphones_benchmarks

Kitas išmanusis telefonas su operacine sistema Tizen, modelis Samsung GT-I8805, demonstruoja lygiai tokią pačią spartą, kaip ir Galaxy S3.

Ir jei minėtus išmaniuosius telefonus su OS Tizen gamintojas atideda iki kitų metų, kitus mobilius įrenginius su šia programine platforma Samsung pasiruošusi išleisti jau dabar. Faktiškai, pirmuoju Tizen savininku, kuris pateks į prekybą, taps kompaktiškas fotoaparatas su keičiamu objektyvu NX300M. Jo kaina sudarys $600 (1560 lt).

NX300M samsung

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos