LG jau kitąmet ims naudoti savo firminius procesorius Odin


Eilės šaltinių teigimu, kompanija LG jau seniai planuoja išleisti savo nuosavą mobilų procesorių. Eilinį kartą apie tokius ketinimus prabilo korėjiečių puslapis Digital Times. Žurnalistus informavusių šaltinių teigimu, 2014 metais LG išleis kelis procesorių modelius, kurie šiuo metu žinomi bendru kodiniu pavadinimu Odin.

Kitąmet nauji LG išmanieji telefonai - flagmanai turėtų gauti firminius procesorius

Kitąmet nauji LG išmanieji telefonai – flagmanai turėtų gauti firminius procesorius

Pranešama, jog LG nesiims naudoti iš ARM licencijuojamas Cortex-A9 ir Cortex-A15 mikroarchitektūras jų pirminiu pavidalu, o modifikuos jas pagal savo poreikius. Tokiu būdu, skandinavų mitų dievo vardas priskirtas ruošiamai ARM mikroarchitektūros modifikacijai, o ne patiems procesoriams.

Viena iš LG ruošiamų SoC mikroschemų turės 4 skaičiavimų branduolius ir grafikos posistemę Mali-T604. Iš pradžių šie sprendimai bus naudojami LG „išmaniuosiuose“ televizoriuose (pastarieji, beje, visai neseniai pagauti šnipinėjant savo žiūrovus).

Išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirti procesoriai gaus 8 branduolius, kurie naudos koncepciją big.LITTLE, bei grafikos posistemę Mali-T760. Teigiama, kad LG savo procesorius gamins kompanijos TSMC fabrikuose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos