LG žada ir toliau gaminti plazminius televizorius


Permainos Panasonic direktorių valdyboje ir vis dar išliekantys finansiniai sunkumai privertė kompaniją atsisakyti plazminių televizorių gamybos. Egzistuojantys fabrikai Japonijos teritorijoje bus uždaryti iki 2014 metų kovo mėnesio pabaigos.

Vieni uždaromų Panasonic gamyklų darbuotojai bus atleisti, kiti bus paskirstyti po kitus kompanijos padalinius. Daug perspektyvesne Panasonic laiko OLED technologiją, į jos plėtrą ir bus investuojama pagrindinės lėšos televizorių srityje.

LG-Plasma-TV-2013

Korėjiečių kompanija LG, kaip teigia puslapis What Hi-Fi, pareiškė, jog pasiruošusi tęsti plazminių televizorių gamybą ir juos siūlyti už konkurencingą kainą. Ši kryptis ir toliau išliks svarbia kompanijos verslo dalimi.

Tiesa, ateities perspektyvos vis tik siejamos su LED ir OLED technologijomis. Ypatingas dėmesys bus skirtas televizoriams su Ultra HD (4K) raiška, kurie po truputį užkariauja atitinkamas rinkos nišas.

Kompanija LG jau siūlo vartotojams įsigyti 77“ įstrižainės ekraną turintį televizorių su išlenktu paviršiumi, visa tai sukurta, naudojant OLED matricą. Taip pat spėta pademonstruoti ir 84“ įstrižainės ekraną turintį modelį, kurio raiška sudaro Ultra HD (4K).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos