Micosoft įspėja Gmail vartotojus, kad Google naudojasi jų privačiais duomenimis


Microsoft reklaminė kampanija, pavadinta „Scroogled“, paremta tuo, kad būtų rasta ir paviešinta kuo daugiau probleminių vietų Google produktuose. Šį kartą tvirtinama, jog Google skaito jūsų laiškus, kurie siunčiami per el. pašto tarnybą Gmail.

gmail-scroogled

Reklamoje kalbama, kad paieškos gigantas naudojasi privačia vartotojų informacija, kad būtų galima gauti kuo daugiau finansinės naudos. Taip pat pateikiami tyrimo rezultatai, kurie rodo, jog dauguma vartotojų tokį laiškų apdorojimą, siekiant pateikti reklamą, laiko „įsikišimu į jų asmeninį gyvenimą“. 93% respondentų mano, jog vartotojai turi teisę uždrausti skenuoti jų privačius duomenis.

Tam, kad žmonės būtų informuoti apie „blogio imperijos“ Google kėslus, kompanija Microsoft sukūrė puslapį „keepyourmailprivate.com“. Jame aiškinama, kaip vyksta asmeninių laiškų apdorojimas.

Pavyzdžiui, jei vartotojas siunčia laišką, susijusį su kačių ėdalu, sistema jam iš karto parodys reklamą, susijusią su naminių gyvūnų maistu. Microsoft pabrėžia, jog tarnyba Outlook nenaudoja savo klientų laiškuose esančios privačios informacijos.

7 komentarai (-ų)

 1. Zero parašė:

  Adblock Plus , reklamų pabaiga !

  • Moribus parašė:

   AdBlokas tik tavo naršyklėje blokina, o ne google serverius stabdo.

 2. Murr parašė:

  O microsoft’as tai jau geruoliai nekaltuciai kurie nei kiek neprisideda informacijos tiekimu prie NSA

  • dragonz parašė:

   MS is NSA nieko negauna, o Google yra blogis, is musu info pinigus daro 😉 Visi greitai i outlooka pereinam 🙂

   • Tomas parašė:

    „NSA nieko negauna is MS“ tu cia pats sugalvojai ??? ar tau ka nors patare taip rasyt ??? Tiek MS tiek Googlas, visi perduoda reikiama info NSA, ir nesvarbu ar tai gmail’as ar outlook’as ar yahoo meilas ar dar koks kitas.

 3. zyze parašė:

  Pries savaite spustelejau ant mirgancios Philips barzdaskuciu reklamos..Po mazdaug 4 val gavau reklama i gmail is philips apie naujus produktus ir t.t.. Jei tai pasikartos dar keleta kartu spjausiu i gmail o_O


Kitos kategorijos naujienos