Microsoft aktyvavo keistą Windows XP „mirties laikrodį“


Kompanija Microsoft imasi visokiausių veiksmų, kad Windows XP vartotojai kuo greičiau atsisakytų šios operacinės sistemos naudojimo. Dar viena priemonė – puslapyje Microsoft Download Center prieinamas specialus skaitliukas. Pastarasis rodo, kiek laiko liko iki Windows XP palaikymo pabaigos.

winxp-launch

Tai reiškia, kad iki jau 12 metų senumo operacinės sistemos „galiojimo“ pabaigos liko mažiau nei 5 mėnesiai. Microsoft tikisi, jog toks skaitliukas leis daugiau vartotojų suprasti, kad kitos išeities nėra, juo labiau, kai yra pažangesnių sprendimų.

Deja, be paradoksų neapsieita. Skaitliukas sukurtas specialaus valdiklio pavidalu, o tokių Windows XP nepalaiko (jie prieinami tik Windows Vista ir Windows 7 vartotojams). „Norite atsikratyti Windows XP? Naudokite šį patogų skaitliuką, kad sužinotumėte, kiek liko laiko ir Windows XP palaikymo pabaigos (Windows XP End of Support, EOS) 2014 metais“, – teigia instrukcija.

Nors valdiklis sistemose su Windows Vista ir Windows 7 įdiegiamas labai paprastai, pastarųjų savininkams natūraliai turėtų kilti klausimas, kodėl jiems turėtų rūpėti neaktuali informacija.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos