Microsoft, Facebook ir Google apsijungė kovoje su pažeidžiamumais


Microsoft ir Facebook, taip pat kompanijos Google saugumo ekspertas, pranešė apie programą, kuri numato hakeriams ir ekspertams pinigines premijas už pažeidžiamumų atradimą šiuolaikinėse Interneto technologijose.

security-code

Programoje rašome, kad galima gauti nuo $300 iki $5 000 apdovanojimą, priklausomai nuo surastos problemos pobūdžio. Premijos dydis gali būti padidintas, jei speciali komisija nuspręs, kad tai yra tikslinga.

Trys minėtos kompanijos jau siūlo apdovanojimus už spragų suradimų jų išleistuose produktuose. Nors šie technologijų gigantai ir konkuruoja daugelyje sričių, saugumo sferoje jos glaudžiai bendradarbiauja. Kaip teigia Facebook produktų saugumo padalinio vadovas Alex Rice, nežiūrint į tai, jog kompanijos yra aršūs konkurentai, saugumo komandoms visiškai nebūtina laikyti vieni kitus priešais.

Alex Rice pasakoja, kad šios programos idėja jam šovė į galvą tuomet, kai jis bare buvo su Katie Moussouris, kuri analogišką programą kuruoja kompanijoje Microsoft, ir Chris Evans, kuris dirba prie naršyklės Google Chrome saugumo sistemos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos