Išmaniojo telefono Moto X pardavimai visai neblogi


Leidinys The Wall Street Journal praneša, kad per 2013 metų III ketvirtį kompanija Motorola pardavė apie 0,5 mln. išmaniojo telefono Moto X egzempliorių.

Iš vienos pusės gali atrodyti, kad tai yra labai mažai, ir apie tai prakalbo nemažai teminių portalų. Palyginimui pateikti Samsung flagmano Galaxy S4 pardavimų rodikliai, kai per mėnesį šio išmaniojo telefono buvo parduota 10 mln. vienetų.

motorola-moto-x-wood

Vis tik reikėtų atsižvelgti į tą faktą, kad Motorola flagmanas prekyboje pasirodė tik rugpjūčio 28 d., tuo tarpu iki kompanijos finansinių metų pabaigos (t.y. iki rugsėjo 30 d.) buvo likusios vos 5 savaitės.

Turint omenyje minėtą laikotarpį, pusė milijono išmaniųjų telefonų kiek daugiau nei per mėnesį yra visai nemažai. Juo labiau, kad Moto X pagrinde pardavinėjamas Jungtinėse Valstijose, nors oficialiai išmanųjį telefoną galima įsigyti dar keliose pasaulio šalyse.

Paskutiniu metu Motorola sau leido atpiginti Moto X. Be to, be galimybės modifikuoti išmaniojo telefono nugarėlę pagal savo poreikį atsiras dar vieną – užsisakyti modelį su medine nugarėle. Akivaizdu, kad tai turėtų padidinti potencialių pirkėjų, norinčių turėti individualizuotą telefoną, ratą.

Priminsime, kad Motorola Moto X aparatinės platformos pagrindą sudaro 4,7‘ įstrižainės 1280 x 720 raiškos AMOLED ekranas, firminis Motorola X8 procesorius, 2 GB operatyvios atminties, 10 MP raiškos Clear Pixel kamera nugarinėje dalyje ir 2 MP kamera priekyje, 16 GB integruotas duomenų kaupiklis. Įdiegta operacinė sistema Android 4.2.2 Jelly Bean.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos