Naujasis Motorola Moto G pasirodė britams skirtoje reklamoje


Pažadėta išmaniojo telefono Moto X „biudžetinė versija“, kuri turėtų vadintis Moto G, po truputį apauga nauja informacija. Apie šį mobilų įrenginį beveik lygiagrečiai parašė mikroblogas @evleaks bei puslapis GSM Arena.

Ir jei pirmasis tradiciškai informaciją gauna iš savo anoniminių šaltinių, tai antrasis puslapis užuominas apie Motorola Moto G rado parduotuvės Phone4U reklaminėje medžiagoje.

moto-g-specs

Išmanusis telefonas turėtų pasirodyti kalėdinių išpardavimų sezono metu, apie tai užsimena dešinėje apačioje esantis paveiksliukas.

Teigiama, jog Moto G gaus 4,5“ įstrižainės ekraną su 1280 x 720 taškų raiška. Aparatinės platformos pagrindą sudarys 4 branduolių Qualcomm procesorius, dirbsiantis 1,2 GHz taktiniu dažniu.

Integruoto duomenų kaupiklio talpa sudarys 8 GB; nugarinėje dalyje bus galima rasti 5 megapikselių kamerą, priekyje – 1,3 megapikselių.

Išmanusis telefonas turės baltos spalvos nugarėlę. Tikėtina, jog Motorola pasiūlys variantų ir su kitais atspalviais. Galbūt bus galima užsisakyti ir savo dizaino korpusą, kaip ir Moto X atveju.

Teigiama, kad D. Britanijoje vartotojams išmanusis telefonas Moto G bus siūlomas už £134.95 (555 lt), sudarant kelerių metų sutartį su vietos mobiliojo ryšio operatoriumi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos