Need for Speed kūrimui nuo šiol vadovaus EA Sports


Kompanija Electronic Arts paves savo garsiausios lenktynių frančizės kūrimą padaliniui EA Sports. Apie tai tapo žinoma iš EA Sports viceprezidento Patrick Söderlund interviu, duoto puslapiui Polygon.

Need-for-Speed-Rivals-Screenshot-7

EA šiuo metu laukia struktūriniai pokyčiai, o kūrėjams reikalingas naujas, šviežias požiūris į Need for Speed seriją, kurioje jau trūksta kitokių idėjų, o tai gresia stagnacija. Kompanijos EA vadovybė nusprendė, kad geriausiu sprendimu taps serijos perdavimas savo sporto projektus kuriančiam padaliniui.

Kai žaidimų serijai sukanka 20 metų, būtina jai atlikti savotišką remontą. Pažvelgti į ją naujai, šviežiomis akimis“, – teigė Patrick Söderlund. „Aš manau, kad mes galime daug naujų idėjų rasti visuose mūsų padalinio sukurtuose sporto žaidimuose.“

Visuos tuos metus Need for Speed buvo daugiau arkadiniu žaidimu, nei lenktynių simuliatoriumi. Negi atėjus naujam vadovui Electronic Arts pagaliau praregėjo? Vargu. Iš Patrick Söderlund žodžių mes taip nieko tiksliai ir nesužinojome. Pamatėme tik norą pažvelgti į seriją naujai. Ką tai reiškia, mes turėtume pamatyti būsimuose Need for Speed. Artimiausias iš jų – Rivals – prekyboje pasirodys jau lapkričio 19 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos