Nexus 7 ir Nexus 10 pradedami atnaujinti iki Android 4.4 KitKat


Anonsavusi išmanųjį telefoną Nexus 5, kompanija Google kartu pristatė ir operacinę sistemą Android 4.4 KitKat. Pastarasis atnaujinimas yra vienas svariausių per paskutinius metus, ir daugelis vartotojų, matyt, su nekantrumu laukia šios OS pasirodymo savo Android įrenginiuose.

nexus-5-android-kitkat

Pirmiesiems, kaip įprasta, pasiseks Nexus šeimos mobilių įrenginių savininkams. Nuo vakar Android 4.4 pradeda pasiekti planšetinius kompiuterius Nexus 7 ir Nexus 10. Pirmojo modelio atveju kalbama apie praėjusių ir šių metų variantus. Tiesa, šių metų Nexus 7 atnaujinimą gaus tik tuomet, jei jame įdiegtas tik Wi-Fi modulis (be 4G LTE). Kiek vėliau Android 4.4 gaus Nexus 7 Wi-Fi + 4G LTE bei išmanusis telefonas Nexus 4.

Kalbant apie kitus gamintojus, keletas iš jų jau paskelbė apie planus įdiegti Android KitKat į savo mobilius įrenginius. Pavyzdžiui, kitų metų sausio pabaigoje HTC ketina atnaujinti Š. Amerikai skirtą HTC One; Motorola atnaujins Moto X ir dar tris Droid telefonų versijas.

Kompanijos Sony atveju Android 4.4 KitKat atnaujinimą turėtų gauti Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Z1, Xperia Z Ultra ir Xperia Tablet Z.

Samsung planuoja atnaujinti šiuos išmaniųjų telefonų modelius: Galaxy S4 ir S3, Galaxy S4 mini, Galaxy Note II ir Note 3, Galaxy Mega, Galaxy Round, Galaxy Ace 3, Galaxy Express 2.

Beje, nieko nežinoma apie išmaniojo telefono Galaxy Nexus ateitį, kadangi Google atnaujina įrenginius, ne senesnius nei pusantrų metų, o Samsung pagamintas telefonas į šį sąrašą jau nebepatenka.

2 komentarai (-ų)

  1. GAndrius parašė:

    Nexus 10 kol kas dar neturi.

  2. Raimis parašė:

    Nexus 7 2013 teip pat dar nera


Kitos kategorijos naujienos