„Nulaužtas“ Galaxy Gear leidžia naršyti po Internetą


Vienas iš „išmaniojo“ laikrodžio Galaxy Gear trūkumų yra eilė ribojimų, kurie neleidžia pilnai išnaudoti šio mobilaus įrenginio funkcionalumą. Be to, laikrodis praktiškai negali dirbti savarankiškai, kadangi glaudžiai susietas su išmaniuoju telefonu.

Samsung-Galaxy-Gear-smartwatch

Antra vertus, Galaxy Gear dirba su operacine sistema Android. Pastaroji, nors ir modifikuota jos kūrėjų, vis tik turi tokį privalumą, kaip atvirumas. Tai leidžia plačias galimybes keisti atitinkamus nustatymus ir padidinti funkcionalumą. Būtent taip pasielgė vienas iš XDA-Developers bendruomenės dalyvių.

Vienas iš entuziastų papasakojo, jog jam pavyko „nulaužti“ Samsung laikrodį ir pasiekti, kad Galaxy Gear ekrane būtų atvaizduojami interneto puslapiai.  Žinoma, 1,6“ įstrižainės ekranas nėra labai tinkamas šiam tikslui, ypač jei prisimintume, kad šio laikrodžio savininkas privalomai turi išmanųjį telefoną su didesniu ekranu.

Beje, atliktos modifikacijos suteikia ir kitų galimybių. Dabar Galaxy Gear galima aktyvuoti trečių šalių aplikacijas, valdiklius, keisti temą ir sąsają. Be to, prie interneto galima prisijungti ir per Bluetooth sąsają, perimant duomenų srautą iš išmaniojo telefono. Bet kokiu atveju, tikimasi, kad ateityje tokių modifikacijų pasirodys ir daugiau, juo labiau, kad analitikai nuo kitų metų žada „išmaniųjų“ laikrodžių populiarėjimo bumą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos