nVidia ruošia „juodą“ GeForce GTX Titan versiją


Kompanija nVidia, neseniai pradėjusi prekiauti vaizdo plokšte GeForce GTX 780 Ti, rimtai susimąstė apie naują GeForce GTX Titan modifikaciją. Pastaroji, šaltinių teigimu, gaus priedėlį „Black Edition“ ir bus galingesnė už savo pirmtaką.

geforce-gtx-titan-01

Dabartinis GeForce GTX Titan turi 2688 CUDA branduolių ir 224 tekstūrinių (TMU) blokų. Bazinis grafinio procesoriaus dažnis sudaro 867 MHz. Įdiegta 6 GB GDDR5 atmintis su grafiniu procesoriumi bendrauja per 384 bitų magistralę.

Naujasis GeForce GTX Titan Black Edition, kaip ir originalo atveju, gaus GPU GK110, kuris gaminamas 28 nm technologijos pagrindu. Savo ruožtu, techninės specifikacijos turėtų būti analogiškos dabartiniam GeForce GTX 780 Ti. Tai reiškia, kad turėsime 2880 CUDA branduolių, GPU dažnis padidės iki 875 MHz, o GPU Boost režime – iki 928 MHz.

Tikėtina, kad GeForce GTX Titan Black Edition gaus kažkokių išskirtinių bruožų (pavyzdžiui, didesnį produktyvumo lygį skaičiavimų užduotyse), kitokiu atveju būtų labai keista matyti dvi identiškas specifikacijas turinčias vaizdo plokštes, besiskiriančias tik pavadinimu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos