NVIDIA Tegra Note palaikys technologiją Gamestream


Visai neseniai kompanija Qualcomm pranešė, kad jaučia mobilių įrenginių potencialą žaidimų srityje, t.y. tokie įrenginiai gali būti naudojami kaip konsolės, prie kurių prijungiami dideli ekranai. Tačiau tai, ką Qualcomm mato ateityje, kompanija nVidia daro jau dabar. Aiškiu viso to pavyzdžiu yra konsolė Shield. Ji gali transliuoti mobilius žaidimus dideliame ekrane, o tam bus naudojama technologija Gamestream.

Puslapis Fudzilla rašo, jog naujosios technologijos palaikymą gaus ir firminis nVidia planšetinis kompiuteris Tegra Note 7. Tai reiškia, kad žaidimai, kurie yra paleidžiami asmeniniame kompiuteryje su GeForce vaizdo plokšte, galės būti transliuojami į planšetės ekraną realiu laiku.

Apie Tegra Note 7 kaip konsolės naudojimo galimybę, kai žaidimai transliuojami į didelį ekraną iš pačio mobilaus įrenginio, kol kas nieko nežinoma. Antra vertus, HDMI lizdą planšetinis kompiuteris turi, o tai reiškia, kad jokių techninių sunkumų šio režimo realizacijai neturi kilti, tad viskas priklausys tik nuo nVidia norų.

nVidia prezidentas Jen-Hsun Huang su planšetiniu kompiuteriu Tegra Note

nVidia prezidentas Jen-Hsun Huang su planšetiniu kompiuteriu Tegra Note

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos