nVidia teigia, kad GTX 780 Ti gali aplenkti Radeon R9 290X iki 30%


Pastaruoju metu pasirodo vis daugiau žinių apie būsimą nVidia flagmaną GeForce GTX 780 Ti, nors pati kompanija visai stengiasi užkirsti kelią informacijos nutekinimui. Tiesa, kompanijos „nuoširdumu“ galima ir suabejoti, kadangi vaizdo plokštės anonsas beveik „ant nosies“.

Daugelis teminių portalų apžvalgininkų jau neneigia, kad gavo GeForce GTX 780 Ti kartu su atitinkama reklamine medžiaga. Atitinkamai čia galima rasti ir reikiamų produktyvumo testų, kurie kruopščiai patikrinti nVidia atstovų ir kurie skirti masiniam vartotojui, nelinkusiam kritiškai studijuoti visko detaliai. Vieną iš tokių skaidrių publikavo puslapis VideoCardz, kurį galima matyti žemiau.

nvidia-gtx780ti-vs-r9-290x

Visų pirma reikia pažymėti, kad AMD flagmanas Radeon R9 290X dirbo taip vadinamu „ramiu režimu“, o tai akivaizdžiai sumažino šios vaizdo  plokštės spartą. Antra, testai buvo vykdomi, naudojant 2560 х 1600 taškų raiška. Čia GeForce GTX 780 Ti su 3 GB GDDR5 ir 384 bitų magistrale jaučiasi daug komfortiškiau, nei Ultra HD (4K) režime.

Publikacijos autoriai tvirtina, kad Radeon R9 290X aktyvavus režimą „Uber Mode“, atsilikimas sumažinamas mažiausiai iki 13%, tuo tarpu esant toms sąlygoms, kurios yra skaidrėse, skirtumas yra ne didesnis nei 20%. Esant aukštoms raiškoms, Radeon R9 290X atsilikimas sumažėja dar labiau, arba jo visai nelieka.

Vienas komentaras

  1. Viktorelis parašė:

    Na ir zinoma dar uz ta kaina galima susideti bus 280x cf kiek kainuotu 780 ti ir tureti visa galva galingesni builda uz ta pacia kaina 😀


Kitos kategorijos naujienos