Tapo prieinama naršyklės Opera 18 galutinė versija


Norvegų kompanija Opera Software pranešė, kad vartotojams tapo prieinama naršyklės Opera 18 finalinė versija, gavusi numerį 18.0.1284.49. Joje galima rasti eilę pakeitimų, skirtų didesniam naršyklės naudojimo patogumui.

opera-18-final

Naršyklė nuo šiol leidžia perkelti korteles tarp skirtingų langų, atlikti navigaciją „pirmyn“ bei „atgal“, pasitelkiant vien gestus kompiuterio pelės žymekliu. Be to, atsirado galimybė sukonfigūruoti kamera ir mikrofoną naudojimui online transliacijoms.

Dar vienu naršyklės ypatumu tapo galimybė kombinuoti paieškos sistemas adreso laukelyje ir taip padidinti norimų užklausų gavimo efektyvumą. Taip pat palaikomas ir temų apipavidalinimo keitimas. Kaip visuomet, kūrėjai rekomenduoja vartotojams atsinaujinti iki naujausios versijos, juo labiau, kad bet patobulinimų buvo ištaisytos ir saugumo sistemos spragos.

  • Atsisiųsti Opera Next iš kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Vienas komentaras

  1. KiemoVaikis parašė:

    Man atrodo buvo keliojimas ir 17-oj, tik per nustatymus reikėjo varnelę uždėti (ar tai nuimti)


Kitos kategorijos naujienos