Pigių procesorių rinka kompanijos nVidia nedomina


nVidia vadovybė jau ne kartą buvo pažymėjusi, kad savo jėgas ketina sukoncentruoti vidutinės ir aukščiausios klasės grafinių sprendimų rinkoje. Visa tai motyvuojama tuo, jog nėra prasmės konkuruoti su integruojamais į procesorius grafiniais adapteriais.

tegra4-presentation-pic00

Puslapis Fudzilla praneša, jog identiškos ideologijos nVidia laikosi ir mobilių procesorių segmente, kur siūlo SoC mikroschemas Tegra. nVidia padalinio santykiams su investuotojais vadovas Rob Csongor paaiškino, jog diskretinių grafinių sprendimų rinkoje jų nedomina tie 70% segmento, kuris pasižymi žemomis kainomis. Kompanija renkasi konkurenciją ten, kur yra „vizualinių skaičiavimų“ poreikis.

Lygiai tokios pačios strategijos laikomasi mobilių procesorių rinkoje. Tai reiškia, kad „biudžetinės“ Tegra versijos mes nepamatysime. nVidia gamins tik produktyvius sprendimus, kure bus sąlyginai brangūs.

Kompanijos nVidia atstovai yra įsitikinę, kad kitąmet pasirodysiantis procesorius Tegra 5 galės pasiūlyti daug spartesnę grafiką, lyginant su dabartiniu Tegra 4. Savo ruožtu, dabartinių Tegra 4 vėlavimas niekaip neįtakos Tegra 5 procesorių pasirodymo serijiniuose gaminiuose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos