Populiariausios Android ir iOS aplikacijos – žaidimai


Mobilių programų kūrėjams ir leidėjams analitinių tarnybų paslaugas teikianti kompanija Distimo išsiaiškino, kokios yra populiariausios mobilių aplikacijų kategorijos. Pateikta statistika atspindi situaciją Android ir iOS ekosistemose.

Remiantis 2013 m. rugsėjo duomenimis, iPhone atveju 33% atsisiuntimų sudarė žaidimai, tuo tarpu iPad atveju šis rodiklis dar didesnis – 48%. Antroje vietoje abiejų mobilių įrenginių atveju liko pramoginė programinė įranga (atitinkamai 8,3% ir 8,9%).

Majority-of-downloads-through-games-on-iOS

Android vartotojai taip pat daugiausia domėjosi žaidimais, kurie rugsėjį sudarė 37% visų atsisiuntimų. Valdiklių kategorijai priklausanti programinė įranga sudaro 16% atsisiuntimų.

37-of-the-downloads-came-from-games-Google-Play-730x347

Mobilios programinės įrangos srityje daugiausia pajamų, kaip jau buvo galima atspėti, generuojama el. parduotuvėse App Store ir Google Play. Tiesa, apie tikslias sumas ekspertai nutylėjo. Kalbant apie proporcijas, iOS kūrėjams tenka 63%, Android – 37% gaunamų pajamų.

94-of-all-revenue-in-Korea-was-generated-by-games-on-Google-Play

Daugiausia žaidimų kūrėjams uždirba P. Korėjos (94% Android atveju) ir Taivano (84% iOS atveju) vartotojai. Žaidimai kaip pagrindinė parsisiunčiamų aplikacijų kategorija dominuoja tokiose šalyse, kaip Japonija, Australija, Kanada, JAV, Prancūzija, D. Britanija, Rusija, Vokietija.

Vienas komentaras

  1. kostas parašė:

    saunuoliai, pasake akivaizdzia tiesa, kad tabletai pramogoms, o ne darbui naudojami 🙂


Kitos kategorijos naujienos