Prieš Battlefield 4 serverius įvykdyta DDoS ataka


Asmeninių kompiuterių savininkai, kurie per praėjusį savaitgalį norėjo internetu pažaisti Battlefield 4, negalėjo to padaryti. Priežastis gana paprasta – prieš šios šaudyklės serverius buvo įvykdyta DDoS ataka.

battlefield_4

Studijos DICE atstovai suskubo pranešti apie šį įvykį per oficialų puslapį Battlelog: „Šiuo metu mūsų infrastruktūrą atakuoja. Dėl puolimo prieš daugelio žaidėjų režimui skirstą Battlefield 4 PC versiją serveriai yra neprieinami. Mūsų darbuotojai stengiasi iš visų jėgų, kad situacija normalizuotųsi.

Žaidimui Battlefield skirtame forume DICE atstovas Ali Hassoon teigė, jog prieš pirmosios asmens šaudyklės serverius įvykdyti DDoS ataka. Specialistas atsiprašė žaidėjų už tuos žmones, kurie sugadino jiems nuotaiką. Ali Hassoon taip pat pažadėjo išsiaiškinti dėl kilusios problemos kuo greičiau, kaip tai įmanoma.

Tie, kurie atakų metu sugebėjo prisijungti prie serverių, taip pat negalėjo mėgautis pilnaverčiu žaidimu. Tokie žaidėjai galėjo turėti tik pirmo lygio ekipiruotę, tuo tarpu viskas, kas žaidimo proceso eigoje uždirbta/iškovota, paprasčiausiai buvo prarasta.

Priminsime, kad Battlefield 4 jau gali mėgautis ne tik PC platformų, bet ir konsolių PS3 bei Xbox 360 savininkai, taip pat naujai „iškeptų“ Sony Playstation 4 pirkėjai. Ateityje žadamas ir Xbox One skirtos versijos pasirodymas, kai tik įvyks oficialus Microsoft konsolės debiutas.

3 komentarai (-ų)

 1. Kapitonas Ignas parašė:

  Nu ir gerai padare tegu bugus tvarko o tik poto isleidzia zaidima

  • thermal parašė:

   šiaip be realių testų sunku surasti bugus, ypač kai tiek daug įvairių pc konfigų per visą pasaulyje, jau nekalbant apie dar daugiau visokių driver’ių versijų ir kitokio softo.

   • Kapitonas Ignas parašė:

    Bet seniau jau tokiu baisiu betu tikrai nebuvo! Nes BF4 betos neimanoma zaist buvo


Kitos kategorijos naujienos