Qualcomm pristatė „išmanųjį“ laikrodį su Mirasol ekranu


Jei iš didžiųjų gamintojų savo „išmaniuosius“ laikrodžius pristatė tik Sony ir Samsung, tai kinų rinkoje galima rasti įvairiausių pasiūlymų iš niekam nežinomų kompanijų. Laikrodis, apie kurį dabar bus kalbama, taip pat bus pardavinėjami tik Kinijoje. Tad kodėl šis pranešimas toks svarbus? Todėl, kad laikrodį gamina Qualcomm.

mirasol-watch

Qualcomm „išmanusis“ laikrodis vadinasi Appscomm Fashioncomm A1, ir tai yra pirmasis toks dėvimas kompiuteris, kuris naudoja technologiją Mirasol. Pastaroji leidžia vaizdą ekrane matyti net ir šviečiant tiesioginiams saulės spinduliams. Ekrano įstrižainė sudaro 1,55“.

Įdomu tai, kad laikrodis gali veikti ne tik kaip išmaniojo telefono pagalbininkas. Integruotas GSM modulis leidžia skambinti be papildomos įrangos. Aišku, tokia galimybė nėra unikali, tačiau kiti laikrodžiai negalėjo pasigirti tokiu ekranu.

Qualcomm laikrodis aprūpintas kamera, kuri leidžia ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti, taip pat Bluetooth adapteriu. Viduje įdiegta 450 mAh talpos baterija, kuri „atlaiko“ iki 190 valandų, jei laikrodis yra miego režime.

Appscomm Fashioncomm A1 kaina Kinijos rinkoje sudaro 1299 juanius, arba $213 (apie 550 litų). Apie jų pasirodymą mūsų regione kol kas nieko nepranešama.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos