Qualcomm Toq: išmaniojo laikrodžio debiuto data ir kaina


Dar viena kompanija planuoja pasirodyti dėvimų kompiuterių rinkoje ir pristatyti nuosavą „išmanųjį“ laikrodį. Ja taps kompanija Qualcomm, kuri jau gruodžio 2 d. ketina vartotojams pasiūlyti laikrodį Toq. Tokiu būdu, Qualcomm prisijungtų prie tokių kompanijų kaip Sony, Adidas ir Samsung, jau dabar siūlančių savo „išmaniųjų“ laikrodžių variantus.

qualcomm-toq

Šaltinių teigimu, kompanija Qualcomm su savo naujiena neketina konkuruoti su aukščiau išvardintomis kompanijomis, kadangi iš karto nuspręsta, kad Toq bus technologijas demonstruojantis produktas, iš kurio komercinės sėkmės šiuo metu nesitikima.

Nežiūrint į tą faktą, kad laikrodį ribotu tiražu išleis padalinys Qualcomm Connected Experiences, prieš mus vis tik bus komercinis produktas, kurio kaina mažmeninėje prekyboje sudarys $349 (~ 895 lt).

Svarbiausia, ką nori šiuo laikrodžiu parodyti jo kūrėjai – tai technologijos Mirasol pagrindu sukurtas ekranas. Qualcomm bandys įtikinti OEM gamintojus, kad ši technologija verta naudoti ir jų produktuose.

Ekranas Mirasol bus visuomet įjungtas, o geresniam informacijos atvaizdavimui naudos aplinkos šviesą. Be to, laikrodyje bus aktyvuota bevielio baterijos įkrovimo technologija. Per Bluetooth sąsają bus palaikomos ausinės, persiunčiami programinės įrangos atnaujinimai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos