Quanta Computer: „Planšetės niekada neišstums nešiojamų kompiuterių“


Planšetiniai kompiuteriai ir toliau drąsiai atakuoja asmeninių kompiuterių pozicijas. Analitikai įsitikinę, kad dėl šios priežasties 2013 metais nešiojamų kompiuterių pardavimai susitrauks gana žymiai.

Business-Woman-laptop-computer-ipad

Kompanijos Quanta Computer direktorių valdybos pirmininkas Barry Lam įsitikinęs, kad planšetės niekada negalės visiškai išstumti iš rinkos nešiojamų kompiuterių, kadangi pastarieji naudojami kaip darbiniai instrumentai, rašo puslapis DigiTimes.

Barry Lam pridūrė, kad 2014 metais tikimasi nežymaus nešiojamų kompiuterių tiekimo sumažinimo, bet ilgesniame laikotarpyje bus stebimas augimas.

Direktorių valdybos vadovui antrina ir Quanta prezidentas CC Leung. Jis pažymėjo, kad planšetinių kompiuterių ekrano įstrižainės augimas padidins jų kainas iki nešiojamų kompiuterių lygio, o tai, savo ruožtu, sumažins planšečių patrauklumą vartotojų akyse.

Bandymai nešiojamus kompiuterius aprūpinti 14-15“ įstrižainės ekranais, turinčiais „planšetinių“ ypatybių, taip pat atsiliepia kainai ir atstumia potencialius pirkėjus, nors klasikinių modelių užsakymais Quanta ir toliau negali skųstis.

Reikia pridurti, kad Quanta vargu, ar galės įvykdyti savo 2013 metų planą – realizuoti 20 mln. planšetinių kompiuterių, apie kuriuos kalbėta šių metų balandžio mėnesį. Viso to priežastis – labai didelė konkurencija iš bevardžių kinų gamintojų pusės.

Dabar Quanta Computer kalba apie 15 mln. planšečių. Savo ruožtu, kompanija kalba, kad sugebės pasiekti kitą užsibrėžtą tikslą – šiemet realizuoti 44 mln. nešiojamų kompiuterių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos