Alternatyvios Radeon R9 290X versijos vėluos dėl GPU Hawaii deficito


Iki šiol buvo manoma, kad alternatyvios (t. partnerių sukurtos) Radeon R9 290X versijos rinkoje turėtų debiutuoti šių metų gruodžio mėnesį. Negana to, buvo pranešta, jog kompanija PowerColor savo versiją pristatys dar anksčiau – lapkričio mėnesį. Vis tik naujausia informacija, kurią pateikė puslapis SweClockers, optimizmo nesuteikia.

r9-290x-retail

Švedų žurnalistų teigimu, net ir etaloninės vaizdo plokštės yra deficitinė prekė, taigi klausimas dėl masinio „plikų“ grafinių procesorių GPU Hawaii tiekimo partneriams bus svarstomas tik pačioje šių metų pabaigoje.

Tikėtina, kad kas nors iš AMD partnerių ir ryšis pristatyti alternatyvią Radeon R9 290X versiją šių metų gruodžio mėnesį, tačiau masinio tokių sprendimų tiekimo reikės laukti iki 2014 metų I ketvirčio. Situacija su vaizdo plokšte Radeon R9 290 radikaliai nesikeičia, tad kainų mažinimo tiek iš AMD, tiek ir iš nVidia (dėl suprantamų priežasčių), matyt, nesulauksime.

Esant tokiai situacijai, vartotojams teks imti iniciatyvą į savo rankas: įsigyti etalonines AMD vaizdo plokštes ir aprūpinti jas alternatyviomis aušinimo sistemomis savo nuožiūra.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos