Samsung mažina nešiojamų kompiuterių komponentų užsakymus


Puslapis DigiTimes, kuris cituoja taivaniečių kompiuterių komponentų gamintojus, praneša, kad Samsung gana smarkiai sumažino aparatinės įrangos, skirtos nešiojamų kompiuterių gamybai, užsakymus. Teigiama, kad šių metų birželio – spalio mėnesį korėjiečių kompanija užsakė 40% mažiau komponentų, nei buvo prognozuota.

samsung_series_9_wqhd_ultrabook

Šaltiniai pažymėjo, Samsung nėra vienintelė, kurios nešiojamų kompiuterių pardavimai mažėja. Kompanijos Apple komponentų, skirtų kompiuteriams iMac, užsakymai taip pat nuvylė kontraktinius gamintojus – tiekimas buvo dvigubai mažesnis, nei per analogišką laikotarpį 2012 metais.

Eilė komponentų tiekėjų mano, kad Samsung vargu, ar pavyks realizuoti savo nešiojamų kompiuterių pardavimų augimo planus. Pranešama, kad 2013 m. korėjiečių kompanija realizuos tik 13 mln. nešiojamų kompiuterių, o tai yra netgi kiek mažiau, nei praėjusiais metais parduoti 13,8 mln. vienetų. Tiesa, kai kurie tiekėjai mano, kad užsakymų mažėjimas bus dar didesnis, nei prognozuojama.

Užsakymų iš didžiųjų nešiojamų kompiuterių gamintojų mažinimas neigiamai paveikė ir ODM gamintojų pajamas. Teigiama, kad kompanija Wistron spalį gavo 20% mažiau pajamų, nei rugsėjį. Tai lėmė užsakovo Lenovo veiksmai, kuriais dalis komponentų gamybos perkelta į nuosavas gamyklas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos