Samsung pasiruošusi netaisyklingos formos akumuliatorių gamybai


Akumuliatorių gamintojų technologinės galimybės leidžia kurti išlenktas baterijas su išlenktomis formomis. Jas galima daug lengviau patalpinti aktualiose mobiliose naujienose: „išmaniuosiuose“ laikrodžiuose, telefonuose su išlenktu ekranu, taip pat „protinguose“ akiniuose.

samsung`-model-with-galaxy-round-640

Išmanusis telefonas Samsung Galaxy Round su išlenktu ekranu

Tiesa, jei LG savo išmaniajame telefone G Flex jau naudoja išlenktą bateriją su 3500 mAh talpa, tai Samsung savo telefone Galaxy Round įdiegė įprastą plokščią bateriją su 2800 mAh talpa. Išlenktų formų naudojimas padėtų padidinti akumuliatoriaus talpą, įsitikinę rinkos analitikai.

Puslapis ZDNet, remdamasis Samsung atstovų komentarais, praneša, jog kompanija yra pasiruošusi pradėti masinę baterijų su netaisyklingomis formomis gamybą. Atitinkamai ir būsimi korėjiečių kompanijos mobilūs įrenginiai gali gauti tokias baterijas.

Kartu Samsung atstovai paaiškino, kad kilusios problemos su kai kurių Galaxy S4 telefonų baterijomis neturi nieko bendra su profiliniu korėjiečių giganto padalinio – tose išmaniųjų telefonų partijose buvo naudojami trečių šalių pagaminti akumuliatoriai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos