Strategija „Battle Worlds: Kronos“ jau prieinama Steam


Žaidimo Battle Worlds: Kronos debiutas tapo triguba naujiena. Visų pirma, jis parodė, kad per Kickstarter finansuojami projektai ne tik kuriami, bet ir debiutuoja prekyboje. Antra, turime dar viena pažingsniui vykdoma strategija daugiau. Trečia, turime dar vienu Linux žaidimu daugiau. Priminsime, kad šis projektas per Kickstarter surinko daugiau nei 260 tūkst. JAV dolerių, kuriuos paaukojo 7,5 tūkst. savanorių.

Kaip jau minėta, Battle Worlds: Kronos  – tai pažingsniui vykdoma strategija. Turime viena žaidėjo kampaniją ir tinklinį režimą. Kampanijos metu teks užbaigti du scenarijus: būsime aukštų technologijų „prifarširuota“ armija bei sukilėliais – partizanais. Abu scenarijai truks daugiau nei 30 valandų.

Žaidime rasime ir kelis daugelio žaidėjų režimus: „gyvas“ (paprastas tinklinis režimas su nuolatiniu interneto ryšiu) ir asinchroninis. Pastarajame galima žaisti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje su galimybe tęsti kovas po pertraukos. Patogu ir paprasta.

Kaip kitoje panašaus pobūdžio strategijoje, žaidime Battle Worlds: Kronos viską lemia sumanus armijos ir resursų valdymas. Žaidėjams teks atsižvelgti į teisingą karių išdėstymą, jų atakų nuotolį, ginkluotę, patobulinimus ir daug ką kita.

Žaidimas palaiko Steamworks ir pasiekimų sistemą. Ypatingai džiugina tai, kad žaidimas palaiko ne tik Windows, tačiau ir Linux bei Mac. Iki lapkričio 11 d. Battle Worlds: Kronos galima įsigyti su 20% nuolaida.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos