Toronto meras pasamdė hakerį, kad nuslėptų narkotikų vartojimą


Rodos, kodėl mums turi rūpėti Kanados miesto Toronto meras Robas Fordas? Na ir kas, kad jis rūkė kreką, o po to visą mėnesį neigė šį faktą – juk Torontas taip toli nuo Lietuvos. Vis tik atvejis įdomus tuo, kad meras sugalvojo pasamdyti hakerį. Šis turėjo pašalinti iš vieno interneto puslapių vaizdo klipą, kuriame matyti, kaip R. Fordas  šėlsta viename iš savo vakarėlių.

Toronto-Mayor-Rob-Ford-640

Toronto miesto (Kanada) meras Robas Fordas

Leidinio Vice teigimu, hakeris sugebėjo įsilaužti į interneto puslapį ir atsisiųsti kelis didelės apimties vaizdo klipus. Beje, antrajame Toronto meras užfiksuotas užsiiminėjantis seksu. Tiesa, pašalinti šių failų hakeriui nepavyko.

Žurnalistai neatskleidžia hakerio vardo, tačiau praneša, jog turi susirašinėjimo išrašą. Jame užfiksuota, kaip hakeris bendrauja su mero padėjėju viešųjų ryšių klausimais. Deja, ar išrašas tikras, pasakyti sunku, tačiau jame užfiksuota, kaip mero padėjėjas siūlo iki $220 tūkst., kad kompromituojanti medžiaga būtų pašalinta ir puslapio Bugs3.

Ar jūs žinote, kaip pašalinti ką nors iš puslapio serverio?“, – klausia mero padėjėjas  hakerio. „Galbūt jūs žinote ką nors, kas gali? Aš galiu jums duoti adresą, mes dabar svarstome įvairias galimybes“. Sandoris žlugo, kai hakeris nesugebėjo reikiamų failų pašalinti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos