Total War: Rome 2 bus prieinama ir SteamOS


Operacinė sistema SteamOS ir toliau didina savo žaidimų biblioteką naujais projektais. Visai neseniai kompanijos The Creative Assembly atstovas Bob Bartholomew patvirtino, jog studija ketina pritaikyti savo istorinę strategiją Total War: Rome 2 darbui su Valve operacine sistema. Žaidimas taip pat palaikys kontrolerį Steam Controller ir režimą Big Picture.

„Mes visuomet norėjome, kad serijos Total War žaidimais galima būti mėgautis ir namų svetainėse. Tačiau ribojimai, kuriuos nustato tradicinė „geležis“, iki šiol mums neleisdavo realizuoti šios savo planų“.

„Praėjusį mėnesį, kai Valve mus pakvietė išbandyti Steam Controller ir papasakojo apie SteamOS planus, mes buvome labai sužavėti. Šios technologijos leidžia mums realizuoti savo sumanymus bei padaryti Rome 2 žaidimais, kuriais galima mėgautis, sėdint prieš didelį televizorių“, – teigė Bob Bartholomew.

The Creative Assembly atstovas teigė, jog žaidimas Linux pagrindu sukurtoje operacinėje sistemoje debiutuos kitų metų pradžioje. Taip pat atsiras pilnas Steam Controller ir Big Picture palaikymas, kai tik Valve atsiųs studijai visus reikiamus komponentus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos