WD Black 2 – HDD ir SSD viename flakone


Sekdama savo konkurento Seagate pėdomis, kompanija Western Digital (WD) pristatė 2,5“ formato duomenų kaupiklį WD Black 2, kuris apjungia 120 GB talpos SSD ir 1 TB talpos tradicinį kietą diską.

WD_Black_2_dual_01

Gamintojo teigimu, šis unikalus produktas puikiai tiks naudojimui nešiojamuose kompiuteriuose, kompiuteriams  – monoblokams („All-in-One“ tipo) ir sistemoms, kuriose galima įdiegti tik vieną duomenų kaupiklį.

WD Black 2 palaiko SATA-III 6.0 Gbps sąsają, jis gali būti diegiamas į skyrius, kurių aukštis ne mažesnis nei 9,5 mm (tai ypač turėtų būti aktualu kompaktiškų nešiojamų kompiuterių savininkams, kadangi šiame segmente įsitvirtina 7 mm sprendimai).

Kompanija Western Digital teigia, kad kalbama ne apie tradicinį hibridinį kaupiklį, kaip tai daro kompanija Seagate. Naujuose WD Black 2 modeliuose nėra specialių algoritmų, kurie NAND Flash atmintį naudoja kaip spartinančiąja disko dalį. Naujasis WD sprendimas – tai SSD ir HDD viename korpuse, o sistema abu kaupiklius atpažįsta kaip du atskirus įrenginius.

4 komentarai (-ų)

 1. Raimis parašė:

  Tai kam juos į vieną grūst? Nusipirkai atskirą ir viskas. Net laptomams netinka.

 2. saulius parašė:

  Kaip tik labai tinkamas daiktas loptopams kurie teturi viena vieta HDD 🙂 Tiems kurie nori ssd greicio ir talpos viename sitas dalykas nepamainomas butu 🙂

 3. guru parašė:

  va šitokius daiktus bus galima grūsti į geiminius laptopus arba į mažus pc, kur nėra vietos. ar puikiai tiks, kam reikia greičio ir tylos, manau, daug triukšmauti toks hardas neturėtų.

 4. nesamnes parašė:

  klausimas kiek laikys tokie „standieji“ diskai..


Kitos kategorijos naujienos