Winamp grotuvą gali nusipirkti Microsoft


Kompanija „Microsoft“ veda derybas su JAV kompanija AOL dėl jos antrinės firmos, atsakingos už „Winamp“ grotuvo plėtrą ir „Shoutcast“ internetinių radijo stočių kūrimo paslaugą, įsigijimą.

promo-winamp

„Winamp“ ir „Shoutcast“ sukūrė AOL priklausančios kompanijos „Nullsoft“ specialistai. AOL vakar pranešė po mėnesio nutrauksianti „Winamp“ grotuvo platinimą internete ir uždarysianti šį 15 metų plėtojamą projektą.

Pasak leidinio „TechCrunch“ šaltinių, šiuo metu AOL ir „Microsoft“ derybininkai aptarinėja galimo sandorio sąlygas. Šaltinių teigimu, dabar deramasi dėl kainos.

„Microsoft“ plėtoja nuosavą grotuvą „Windows Media Player“, tad kodėl jai parūpo „Winamp“, daugelį metų pozicionuotas kaip alternatyva „Windows Media Player“, kol kas neaišku.

Šaltinis: Balsas.lt

15 komentarai (-ų)

 1. Voveraitė-iškrypelė parašė:

  Tai kad Winamp jau seniai atgyveno savo erą. Niekas nebenaudoja tos relikvijos. Na nebent kokios močiutės.

  • thermal parašė:

   močiutės turi radiją, jos winamp nepažįsta.

   kas naudojo winamp seniau, naudos ir toliau. nebent nusibos išvaizda ir kažko naujo norės.

  • edvinas parašė:

   nepezek, naudojau winampa pries 8 metus naudoju ir dabar, paprasta patogi programa, ko daugiau ir reikia mp3 muzikos failams klausytis, nieko daugiau nereikia, taigi ir toliau naudosiu as winampa, nes tai patogu ir muzikai klausytis per akis sios programos taigi nereikia cia lialia, relikvija tu relikvija..

  • sergejus parašė:

   vovere sedi savo medzio dreveje ir nesigaudo aplinkoje. winamp su savo funkcijomis toli pazenges. kas nori, naudoja kaip paprasta playeri, kas nori, isnaudoja belekiek galimybiu, tik reikia moketi paieskoti.

   vovere ryskiai itunes islepinta arba koki win media player su naujais skinais naudoja 🙂

 2. Raimis parašė:

  Aš naudoju. O ką jūs kad jau atgyvena vadinat? Man tai patogus, todėl ir nekeičiu…

 3. KiemoVaikis parašė:

  Aš tai sėkmingai naudoju Aimp2 ir juo patenkintas. O visokie ten itunes, xujuns išsidirbinėjimas iš muzikos grotuvo…

 4. Junga Romas parašė:

  Pritariu, atgyvena tas Winamp’as.

  Per tuo 15 metų tiek nereikalingo šlamšto ir funkcijų prigrūdo, kurių tikrai daugelis neišnaudoja. Jau nekalbant apie startavimo laiką.
  Tikras griozdas palyginus su lengvučiais Aimp2 ir pan.

  Dabar tik Microsoft’ui belieka nusipirkt jį ir bus tobula 😀

 5. hm parašė:

  jei MS isigys winamp, gal sulauksim gerokai patobulinto WMP? Arba WMP panaikins ir paliks tik Winamp? kaip pvz messengeri panaikino ir paliko viena Skype?

 6. Tadas parašė:

  O aš Aipm3 naudoju 🙂 – labiausiai patinkantis dalykas, muzikos grupavimas pagal folderiu pavadinimus. WinAmp’as tokį dalyką turi? 🙂

 7. assasiner223 parašė:

  ka jus cia svaigstat? Koke dar atgyvena, vien tik tai kad microsoftas nori nupirkt reiskia kad geras dalykas yra, parsisiunti winamp lite ir naudoju popout palyeri kokios bedos jei tau ilgai startina? rusiuot kaip nori gali, jei nepatinka kad daug features yra nenaudot ju tiesiog problema?

 8. As parašė:

  Na as naudoju aimp3 ir galiu pasakyt ant geros aparaturos aimp skamba daug geriau ,net geriau nei winamp +dfx 🙂

 9. Digo parašė:

  assasiner223 vien, kad microsoft nori nupirkti nereiskia, kad geras dalykas, jie viska perka..
  O winamp tikrai nera blogas pats naudoju kokius 8 metus ir toliau naudosiu jeigu klausysiu dainu per pc, bet esme yra, kad zmones klausosi dainas per youtube ir t.t visokias online radijas vien todel manau vis maziau zmoniu naudoja winamp, nors tikrai yra paprastas ir geras music player.

  • assasiner223 parašė:

   kaiptik as online radijo klausau per winamp ar shoutcast, del to kad microsoft nori nusipirkt rodo kad jie nori atsikratyt windows media player


Kitos kategorijos naujienos