Windows 8.1 planšetinių kompiuterių pardavimai vilčių vis dar nepateisina


Planšetinių kompiuterių su operacine sistema Windows 8.1 pardavimai spalio mėnesį buvo žemiau prognozuojamų, praneša taivaniečių puslapis DigiTimes. Nežiūrint į gana patrauklų kainos ir produktyvumo santykį, šių mobilių įrenginių pardavimai buvo 20-30% mažesni, nei tikėtasi.

Asus-Transformer-Book-T100-Intel-Atom

Neseniai kompanijos ASUS pristatytas planšetinis kompiuteris Transformer Book T100 kainuoja $349 už 32 GB versiją ir $399 už 64 GB versiją. Be to, sudarant sutartį su mobiliojo ryšio operatoriais, 64 GB modelio kaina sumažėja perpus. Tačiau panašu, kad tai vartotojų vis tiek nesuviliojo.

Rinkos ekspertų teigimu, vis dar nuviliantys Windows 8.1 planšetinių kompiuterių pardavimai – tai ypač didelės konkurencijos iš Android produktų pusės pasekmė. Nemažai Android mobilių sprendimų po  Windows 8.1 pasirodymo arba dar labiau atpigo, arba sulaukė naujų modelių, taigi vartotojams tapo dar patrauklesni.

Tikimasi, kad šių metų gruodžio mėnesį, kai prasidės kalėdinių išpardavimų sezonas, Windows 8.1 mobilių įrenginių kainos sumažės apie 20%.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos