Microsoft ir Windows Phone 7: nuo kitų metų neveiks Xbox Video


Panašu, kad kompanija Microsoft pradeda užmiršti operacinę sistemą Windows Phone 7 ir įrenginius, kurie veikia jos pagrindu. Pirmasis įspėjimas nuskambėjo dar šių metų rugsėjo mėnesį, kai buvo paskelbta, kad Windows Phone 7 daugiau nebepalaikys Skype.

Pastarasis pranešimas turėjo tapti pirmąja sniego gniūžte, kuri taps nesustabdoma sniego lavina. Programinės įrangos giganto atstovas pareiškė, kad tarnyba Xbox Video nebus prieinama ne tik Zune ir PC skirto Zune kliento vartotojams, bet ir tai pačiai Windows Phone 7.

Xbox-Video-App

XBOX Video daugiau nebeveiks minėtuose įrenginiuose po atnaujinimo, kurį Microsoft planuoja išleisti 2014 metų vasario mėnesį. Visos kitos prie šios tarnybos prijungtos platformos – prie xboxvideo.com prisijungiantys PC ir Mac, konsolės XBOX One, XBOX 360, įrenginiai su Windows 8/8.1 ir Windows Phone 8 – galės naudotis Xbox Video be jokių apribojimų.

Negalima sakyti, kad kalbama apie kertinius dalykus, tačiau faktas lieka faktu – išmaniųjų telefonų su WP7 savininkams derėtų susimąstyti, ar nevertėtų pradėti naudotis Windows Phone 8 (t.y. atsinaujinti/įsigyti naujus modelius) arba apskritai migruoti prie kitos platformos.

2 komentarai (-ų)

  1. nesamnes parašė:

    nesupratau, kas turima omeny windows phone 7 ? Ta prasme iveina ir 7.5 ir 7.8 versijos??? ar tik ta pradine wp7 ?? Kas zinot?

    • guru parašė:

      viskas, kas žemiau Windows Phone 8, nuo kitų metų Xbox Video nepalaikys. tai čia ant ledo lieka ir WP7, ir WP7.5, ir WP7.8, ir viskas, kas senesnė nei WP8. aš bent jau taip Microsoft pranešimą supratau, manau, ir MS taip pat lygiai galvoja.


Kitos kategorijos naujienos