X Rebirth kūrėjai atsiprašė už nesėkmingą žaidimo startą


Steam puslapyje pasirodė žaidimo X Rebirth kūrėjo pranešimas. Jame jis atsiprašė žaidėjų už visus nepatogumus, kuriuos lėmė nesėkmingas projekto startas. Trumpai tariant, žaidime pilna įvairiausių klaidų.

xrebirth-screen

Vienas iš X Rebirth kūrėjų patikino, jog komanda daro viską, kas įmanoma, kad kaip galima greičiau būtų ištaisytos visos rastos klaidos. Naujausia X Rebirth versija 1.14, pasirodžiusi lapkričio 18 d., turėtų pašalinti problemą, kaip vartotojai paprasčiausiai „iškrenta“ iš žaidimo.

Kūrėjai planuoja iki ketvirtadienio atnaujinti žaidimą iki versijos 1.15, kurioje bus pašalintos kritinės klaidos, tame tarpe susijusios su prekybiniais laivais.

Buvo pažadėti atnaujinimai ir dirbtinio intelekto bei žaidimo meniu srityje. Taip pat žaidime turi atsirasti autopilotas.

Iki to laiko žaidėjų prašoma įsitikinti, kad jie nenaudoja 32 bitų operacinių sistemų, arba jų kompiuteriai netyčia nepersijungia nuo diskretinės prie integruotos vaizdo plokštės. Taip pat būtų pageidautina patikrinti, jog įdiegtos naujausios tvarkyklės. Žaidimas taip pat reikalauja mažiausiai 3 GB laisvos operatyvios atminties.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos