Microsoft: „Xbox One bus išpirkti, net jei Titanfall debiutuos daug vėliau“


Microsoft Studios padalinio vadovas Phil Spencer visiškai neabejoja kompanijos ruošiamos naujos kartos konsolės Xbox One sėkme. Jo teigimu, nauja konsolė pasiūlys labai daug patrauklių žaidimų, kurie debiutuos kartu su Xbox One, todėl ją išpirks kaip karštus pyragėlius. Ir tai įvyks nepriklausomai nuo to, jog potencialus hitas Titanfall debiutuos tik kitais metais.

Žinoma, jei Titanfall prekyboje pasirodytų kartu su Xbox One, tai teigiamai įtakotų konsolės pardavimus. Vis tik man labai patinka pradinis žaidimų sąrašas, kuriame bus galima rasti 20 žaidimų, galinčių patenkinti vartotojų užklausas“, – pareiškė Phil Spencer. „Žvelgiant į preliminarių užsakymų duomenis, mūsų konsolės sėkme galima neabejoti, todėl mes tikimės parduoti visus pagamintus Xbox One.“

Priminsime, kad Microsoft naujos kartos konsolės pardavimai prasidės po mažiau nei trijų savaičių – lapkričio 22 d. Minėtas žaidimas Titanfall, kuris buvo pristatytas šių metų liepos mėnesį, debiutuos kitų metų kovo 11 d. JAV ir kovo 13 d. Europoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos