Xbox One bus nedarbinga be atnaujinimo, kurį reikės atsisiųsti Internetu


Daugelis potencialių Xbox One pirkėjų iki šiol nepatenkinti, jog Microsoft neleis keistis šiai konsolei skirtais žaidimais. Vis tik tai yra dar ne viskas. Kitu „nesantaikos obuoliu“ tapo būtinybė Xbox One prijungti prie Interneto.

Tiesa, vėliau šis reikalavimas buvo panaikintas. Tačiau panašu, kad be internetinio ryšio (bent jau kurį laiką) Xbox One negalės išsiversti. Dar blogiau, kad be jo konsolė bus beveik nenaudinga.

xbox one macro

Jei gyvenate tose šalyse, kuriose naujos kartos konsolė pasirodys 2013 metais, ir jei įsigijus konsolę dings interneto ryšys, pažaisti naujų žaidimų nepavyks. Albert Penello, kompanijos Microsoft produktų gamybos direktorius, teigia, jog Xbox One be atnaujinimo, kuris pasirodys pirmąją dieną su konsole, pastaroji praktiškai neleis nieko daryti.

Natūralu, kad iš karto buvo kreiptasi paaiškinimo. Į puslapio Engadget žurnalistų klausimą apie tai, ką daryti, Microsoft atstovas pasakė: „Nieko. Reikia įdiegti atnaujinimą.“

Albert Penello įspėjo, kad atnaujinimas, iš esmės, yra privalomas, kadangi jo dėka Xbox One gaus visas būtinas funkcijas ir aplikacijas. Naujos kartos konsolė, kurios gamyba prasidėjo šių metų liepos mėnesį, iš pradžių gavo ankstyvąją operacinės sistemos versiją, tačiau nuo to laiko programinėje įrangoje daug kas keitėsi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos