Microsoft tikina, kad Xbox One startuos geriau, nei Playstation 4


Microsoft Xbox padalinio marketingo vadovas Craig Flannagan interviu teigė, jog yra įsitikinęs, kad naujos kartos konsolė Xbox One startuos sėkmingai. Jo manymu, artimiausiu metu negalima bus įsigyti geresnės žaidimų sistemos, nei Xbox One.

xbox-one-konsole

Xbox One pasirodymo metu bus visa galva aukštesnė nei konkurentas, jei kalbėsime apie tokias galimybes, kurias mes galime pasiūlyti vartotojams. Be to, ji buvo kuriama, žvelgiant į ateitį“, – teigė Craig Flannagan.

Aš įsitikinęs, jog per artimiausias šventes nebus galima įsigyti geresnio įrenginio“, – tvirtino Microsoft atstovas. „Šioje kartoje nebus nieko, kas galės pasiūlyti tokias galimybes, kaip Xbox One. O ši karta, greičiausiai, bus labai ilga“, – toliau tęsė Craig Flannagan.

Tiesa, Microsoft atstovas nesitiki, kad ilga Xbox One ateitis bus be pokyčių. Jo teigimu, kaip ir Xbox 360, naujos kartos konsolė praeis skirtingus plėtros etapus. Jų metu bus diegiamos naujos galimybės ir funkcionalumas. Tikėtina, kad pamatysime ir aparatinių modifikacijų, jei tik pasirodys, jog rinkoje įsigalėja naujos technologijos.

Be to, jis pažymėjo, jog žvelgiant į preliminarių užsakymų statistiką, Xbox One savo pirmtaką Xbox 360 lenkia dvigubai. Tai leidžia tikėtis, kad lapkričio 22 d., kai prasidės pasauliniai Xbox One pardavimai, bus pasiektas naujas rekordas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos