ZTE pasiūlys savo „išmaniojo“ laikrodžio variantą


Jei Vakarų ir P. Korėjos gamintojams „išmanieji“ laikrodžiai yra nauja produktų kategorija, tai kinų kompanijos su tokiais mobiliais įrenginiais eksperimentuoja jau seniai. Kinijos vartotojų jau niekas nenustebins rankiniais kompiuteriais, kurie atkuria vaizdinę medžiagą ir leidžia atlikti balso skambučius, suranda vartotoją pagal GPS koordinates žemėlapyje ir atlieka dienoraščio funkcijas. Ir nors dizainas nėra aukščiausio lygio, tačiau viską kompensuoja kaina.

Išmaniuosius laikrodžius siūlo ne tik Samsung, Sony, bet ir sportinės įrangos gamintojai

Išmaniuosius laikrodžius siūlo ne tik Samsung, Sony, bet ir sportinės įrangos gamintojai

Kaip praneša verslo leidinys The Wall Street Journal, kinų kompanijos ZTE vadovas Lu Qianhao pažadėjo, jog savo namų rinkoje pristatys savo „išmaniojo“ laikrodžio versiją. Atitinkamas produktas Kinijoje debiutuos 2014 m. II ketvirtyje, jis bus suderinamas su ZTE išmaniaisiais telefonais (ir tik su jais). Tai bus papildoma priemonė pritraukti vartotojus, kurie įsigytų septinto pagal dydį pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintojo produkciją.

ZTE vadovas Lu Qianhao prisipažino, kad po kurio laiko kompanijos gaminami „išmanieji‘ laikrodžiai išmoks dirbti su bet kokias įrenginais, kuriuose įdiegta operacinė sistema Android. Kinų kompanija naująjį produktą planuoja pardavinėti ir Europoje bei JAV. Ateityje savo mobilių produktų asortimentą ZTE planuoja išplėsti, pasiūlydama „išmaniuosius“ akinius ir sportinę avalynę, kurių davikliai informaciją perduotų į išmaniuosius telefonus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos