2015 m. pasirodysiantys AMD Carrizo procesoriai DDR4 nepalaikys


Kitais metais kartu su procesoriais APU Kaveri debiutuos AMD mikroschemų rinkinys Bolton (A88X). Pastarasis, kaip buvo teigiama anksčiau, palaikys dar vėliau pasirodysiančius APU Carrizo, be to, buvo užsiminta ir apie DDR4 operatyvios atminties palaikymą. Šį kartą pasirodė oficiali AMD skaidrė, kuri leidžia įsivaizduoti apie būsimų procesorių galimybes.

Socket FM2+ platforma bus suderinama ne tik su hibridiniais procesoriais Kaveri, tačiau ir jų pamaina Carrizo, kurių premjera numatyta tik 2015 metais. Be to, į motinines plokštes su Socket FM2+ bus galima įdiegti ir Richland bei Trinity, kuriems dabar skirta Socket FM2 platforma. Tiesa, atgalinio suderinamumo nebus – Socket FM2 motininėse plokštėse Kaveri ir Carrizo neveiks, kaip ir buvo tikėtasi.

amd_carrizo_roadmap_2015

AMD Kaveri palaikys PCI Express 3.0 sąsają ir technologiją HSA; Steamroller kartos skaičiavimų branduoliai šalia turės GCN architektūros grafiką. APU Kaveri turės 65 W ir 95 W TDP lygį.

Jų pamaina APU Carrizo iš pradžių apsiribos 65 W TDP, o štai permainų operatyvios atminties kontroleryje nenusimato – šie procesoriai palaikys tik DDR3, o ne DDR4, kaip buvo manoma anksčiau. Skaičiavimų branduoliai su Excavator architektūra sąveikaus su GCN grafikos posisteme.

Mobiliame segmente 2014 metų viduryje Socket FT3 lizdą palaikančius Kabini procesorius pakeis Beema atstovai su Puma+ skaičiavimų branduoliais ir GCN architektūros grafika. Nuo 2014 metų pirmos pusės debiutuos stacionarūs Kabini procesoriai su Socket FS1b lizdu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos