64 bitų Apple A7 pasirodymui Qualcomm buvo nepasiruošusi


Qualcomm-Snapdragon-410-presentation

Kompanija Qualcomm iš pradžių bandė visus įtikinti, kad Apple 64 bitų procesoriaus pasirodymas yra labai ankstyvas, taigi iš jo naudos yra labai mažai. Po kurio laiko tai pasakęs Qualcomm viceprezidentas netikėtai paliko savo postą, o Qualcomm pradėjo kalbėti apie tokių procesorių naudą.

Kartu pradėta dirbti 64 bitų procesorių srityje. Visai neseniai buvo pristatyta SoC mikroschema Snapdragon 410, tačiau pastaroji serijiniuose išmaniuosiuose telefonuose debiutuos ne anksčiau kaip 2014 m. rudenį.

Informuoti šaltiniai, kurie remiasi norėjusiais likti nežinomais Qualcomm atstovais, praneša, jog Apple A7 su 64 bitų instrukcijų palaikymu pasirodymas daugeliui šios rinkos žaidėjų tapo dideliu netikėtumu. Tarp nuskambėjusių metaforų nuskambėjo netgi frazė „smūgis žemiau juostos“.

Esant dabartinėms sąlygoms, 64 bitų procesorių pasirodymas produktyvumo lygio neįtakos, tačiau šio skaičiaus magija, verčianti aikčioti galybę vartotojų, savo atsakymus privertė pateikti ir kitus mobilios rinkos dalyvius.

Anoniminis kompanijos Qualcomm atstovas pripažino, jog kompanija ir anksčiau galvojo apie 64 bitų procesorius, tačiau atitinkamo Apple produkto pasirodymas privertė skubos tvarka pasirodyti ir šiame segmente.

Visa mobilių įrenginių industrija praktiškai pasidavė panikai. Samsung taip pat paskubėjo pareikšti, jog dirba prie 64 bitų procesorių, tačiau išmaniųjų telefonų su tokiomis mikroschemomis pasirodymo laukiama ne anksčiau kaip 2014 metų pavasarį (ar net dar vėliau).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos