72% planšetinių kompiuterių potencialių pirkėjų renkasi iPad


ipad-mini-retina-phil-schiller

Dauguma vartotojų, kurie svarsto apie galimybę netolimoje ateityje įsigyti planšetinį kompiuterį, labiausiai linkę pasirinkti Apple iPad. Apie tai byloja kompanijos ChangeWave atliktos apklausos, kurioje dalyvavo 2500 respondentų, rezultatai.

13% apklaustųjų ketina įsigyti planšetinį kompiuterį per artimiausias 90 dienų. Iš jų 72% linkę pasirinkti Apple planšetinį kompiuterį. Ankstesnės analogiškos apklausos, kuri buvo atlikta prieš iPad Air ir iPad mini Retina debiutą, rezultatai rodė, kad Apple planšetėms pirmenybę teikia 55% potencialių pirkėjų.

Samsung Galaxy Tab naudai savo balsus atidavė 9% vartotojų, kurie planšetę ketina įsigyti per artimiausius tris mėnesius. Lyginant su rugpjūtį atlikta apklausa, norinčių turėti Galaxy Tab žmonių skaičius sumažėjo 4%. Google Nexus planšečių norėtų 9%, nors anksčiau tokių buvo 12%.

Norinčiųjų įsigyti Amazon Kindle Fire sumažėjo nuo 6% iki 5%. Kiek daugiau pasisekė kompanijai Microsoft, kurios planšetinį kompiuterį Surface norėtų turėti 8% (+1%) potencialių pirkėjų.

Iš norinčiųjų įsigyti Apple planšetinį kompiuterį apie 55% norėtų turėti iPad Air, tuo tarpu 16% labiausiai domisi iPad mini Retina. iPad 2 ir pirmos kartos iPad mini šalininkų atitinkamai yra 7% ir 5%. Dar 17% norinčiųjų Apple planšetinio kompiuterio dar neapsisprendė, kokio tiksliai modelio jie norėtų.

2 komentarai (-ų)

  1. BTom parašė:

    Pirktas Straipsnis, kaip ir apklausa. Vien pažiūrėjus apklausos „Tagus“ aišku tampa, kad apklausa tikslinė ir ji lygi 0.
    Atlikit apklausa Europoj, o geriau Lietuvoj ir rezultatai bus 85% – Android operacinę palaikantys aparatai ir jų vartotojai, o toliau visi likę.

  2. Gintas parašė:

    Tipiskas grauztuko uzsakytas straipsnis. Pastovus vaziavimas ant Androido. Oi pyksta grauztukas kad Androidas pobiski perima grauztuko rinka. Tai grauztukas jau nezino kaip issidirbinet.


Kitos kategorijos naujienos