Amazon papasakojo apie puikius Kindle įrenginių pardavimus


Kol įvairių kompanijų analitikai kalba apie lėtėjantį planšetinių kompiuterių augimą, o firmos iš Kinijos ir Taivano bando užtvindyti rinką itin pigiais modeliais, amerikiečių el. prekybos gigantas Amazon toliau džiaugiasi didėjančiais Kindle šeimos įrenginių pardavimais. Tiesa, konkrečių skaičių, kaip visuomet, kompanija Amazon neįvardija.

jeff-bezos-kindle-fire-hd-8-9

Didžiausiu populiarumu pasižymėjo planšetiniai kompiuteriai Kindle Fire HDX su 7“ įstrižainės ekranu, taip pat Kindle Fire HD modeliai. Atnaujinta elektroninių knygų skaityklių serija Kindle taip pat demonstravo gerus pardavimus. Prieinamiausias iš tokių įrenginių yra Kindle už $69, tuo tarpu Kindle Paperwhite siūlomas už $119. Pigiausia Kindle HD modifikacija kainuoja $139.

Žinoma, kompanijos Amazon planšetinių kompiuterių ir el. knygų skaityklių pozicijos stiprios tik Jungtinių Valstijų teritorijoje, dar galima būtų išskirti kitas anglakalbes šalis. Vis tik Amazon labai daug deda pastangų savo rinkoms išplėsti, tad visai tikėtina, kad Kindle šeimos produktų pardavimai didės dar labiau. Bet kokiu atveju, norėtųsi matyti konkrečius skaičius, kad pagiriamieji kompanijos vadovybės žodžiai neatrodytų kaip tuščios pagyros.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos