AMD atgaivina prekinius ženklus Athlon ir Sempron


Kompanija AMD ketina sugrąžinti gana seniai nenaudojamus prekinius ženklus Athlon ir Sempron. Su pirmuoju kompanija atsisveikino dar 2005 m., tuo tarpu apie antrąjį nieko nebuvo girdėti nuo 2011 m. Dabar su šiais prekiniais ženklais pasirodys nauji APU. Kol kas kalbama apie procesorius Kabini su Jaguar architektūros branduoliais.

Pastarieji procesoriai gaus lizdą Socket FS1b, palaikys USB 3.0, SATA III ir DirectX 11.2, taip pat neseniai pristatytą technologiją Mantle. Būsimų Athlon ir Sempron procesorių TDP lygis neviršys 25 W, taigi jiems bus lemta įsikurti stacionariose multimedia sistemose, o ne žaidimų kompiuteriuose. Abi linijos šiuo metu turi tik po du procesorius.

amd-new-athlon-sempron-2014

Beje, naujokai jau pratestuoti. 3D Mark Firestrike procesorius Athlon 5350 surinko 379 balus, teste PCMark 08 – 2356 balus, tuo tarpu Basemark CL – 22 balus. Inžinerinių egzempliorių pasirodymas laukiamas vasario mėnesį, tuo tarpu oficialus anonsas turėtų įvykti kovo mėnesį.

Toje pačioje lentelėje galima matyti ir tris naujus APU Richland procesorius, kurių pasirodymas laukiamas artimiausiu metu.

Vienas komentaras

 1. oplia parašė:

  Atsisveikinimo data dėl Athlon – netiksli.

  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_Athlon_microprocessors
  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_Athlon_X2_microprocessors
  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_Accelerated_Processing_Unit_microprocessors#Virgo_-_.22Trinity.22_.282012.2C_32_nm.29

  Athlon ženklas apima ir Athlon/Athlon X2/Athlon X4 etc. Netinka ne pro kur su data 🙂 Vertėtų patikslinti straipsnį, norint, kad nebūtų klaidų.


Kitos kategorijos naujienos