AMD neketina atsikratyti stacionarių FX procesorių


AMD gana seniai yra atnaujinusi stacionarių FX serijos procesorių asortimentą, jei neatsižvelgtume į porą Vishera modelių FX-9xxx, kurie skirti „storų piniginių“ savininkams. Tam tikru momentu netgi pasigirdo gandai, kad FX procesoriai apskritai paliks AMD asortimentą visiems laikams.

Nuraminti įsiaudrinusią publiką nusprendė James Prior, vienas iš AMD APU ir CPU produktų padalinio vadovų. Bendraudamas su puslapio Gamers Nexus žurnalistais, jis patikino, jog niekada nematė anksčiau publikuoto AMD plano, kuriame daugiau nebeliko vietos naujiems FX procesoriams. Kartu pareiškė, kad kalbos apie jų dingimą yra perdėtos.

James Prior pridūrė, jog procesorių plėtros planai retai kada sudaromi ilgesniam nei metų laikotarpiui, o kartu pasidalino naujausia planų versija:

amd-desktop-roadmap

Pastaroji skaidrė, beje, taip pat nežada, jog artimiausioje ateityje pamatysime AMD Vishera procesorių pamainą. Antra vertus, sunku pasakyti, kokį konkrečiai laikotarpį apima šis plėtros planas. Galbūt paaiškės, kad AMD ruošia FX serijos naujienų, tačiau tai įvyks 2014 m. antroje pusėje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos