Amerikietis surinko didžiausią pasaulyje video žaidimų kolekciją


Michael Thomasson

Niujorke gyvenantis 43 metų amerikietis Michael Thomasson pateko į Gineso rekordų knygą kaip didžiausios pasaulyje video žaidimų kolekcijos savininkas. Portalas IGN praneša, jog jo kolekcijoje yra 10 607 skirtingų video žaidimų (ir ne tik): tarp viso to galima rasti įvairių konsolių, kurios leidžia žaisti turimus žaidimus.

Tarp žaidimų konsolių galima rasti ne tik populiariąsias Sony PlayStation ir Microsoft Xbox, tačiau ir tokius retus produktus, kaip Casio Loopy (japoniška konsolė, kuri skirta moteriškai auditorijai), kadaise Apple kurtas Bandai Pippin, o taip pat Colecovision – mėgstamiausia amerikiečio konsolė.

Beje, apie Colecovision konsolę Michael Thomasson kalbėjo taip: „Ji buvo mano pirmoji meilė, todėl mano jausmai jos atžvilgiu yra tokie šilti.“ Amerikietis teigė, kad šiai konsolei ir žaidimai buvo leidžiami kokybiški, jei lygintume su tais masiniais produktais, kurie tipiški dabartinėms žaidimų sistemoms.

1998 m. Michael Thomasson pardavė savo kolekciją, kad galėtų surinkti pinigų vestuvėms. Nuo to laiko jis perka po 2 žaidimus per dieną, tuo tarpu metinis pirkimų biudžetas sudarė $3000. Šiandien jo kolekcija vertinama maždaug $700-800 tūkst.

Šiandien amerikietis kuria žaidimus ir moko kitus 2D animacijos, žaidimų dizaino subtilybių, dėsto žaidimų istoriją, rašo įvairiems žurnalams.

„Geriausiu atveju aš žaidžiu po tris valandas per savaitę“, – prisipažino Michael Thomasson. Ir tai visai nekeista: juk reikia dar ir dirbti, ir penkerių metukų dukrelę auklėti. Tačiau juk visuomet malonu prisiminti senus gerus laikus?

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos