LG gamybos Google Nexus 10 bus anonsuotas vasario mėnesį


Kai kurie šaltiniai dar lapkričio mėnesį buvo išreiškę įsitikinimą, jog naujos kartos Google planšetinis kompiuteris Nexus 10 pasirodys gruodį. Vis tik iki šių metų pabaigos liko trys savaitės, o planšetės taip ir nesimato.

Nexus-8-Leak

Dabar teigiama, kad planšetinis kompiuteris gali būti pristatytas parodoje MWC 2014, kuri vyks vasario mėnesio pabaigoje. Naujokas turėtų gauti 4 branduolių procesorių Qualcomm Snapdragon 800, 3 GB operatyvios atminties, 10 MP ir 4 MP kameras, 9500 mAh talpos bateriją, kurios turėtų užtekti darbui iki 18 valandų.

Savaime suprantama, operacinės sistemos vaidmenį atliks Google Android 4.4 KitKat. Kai kurie šaltiniai teigia, kad dabartinis Nexus 10 greitai bus pašalintas iš prekybos, o esami likučiai išparduoti. Versija su 16 GB kaupikliu jau dingusi iš Google Play. Tai taip pat rodo, jog naujo modelio anonsas įvyks gana greitai.

Beje, Twitter mikrotinklaraštis @evleaks teigia, jog žino sąlyginį Google Nexus 10 pavadinimą. Jo gamintoju bus kompanija LG, o modelis vadinsis LG V510. Kitais žodžiais tariant, planšetę vis tik gamins LG, o ne ASUS ar Samsung, kaip teigė ankstesni gandai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos