Apple iWatch pasikraus 1 m atstumu nuo įkrovimo šaltinio


martin-hajek-iwatch-concept

Grįžti prie Apple išmaniojo laikrodžio temos neseniai nusprendė kinų puslapis CTechCN, kuris garsėja gebėjimu gauti gana patikimą informaciją apie būsimus amerikiečių kompanijos planus. Visų pirma, šaltinis tvirtina, kad taip vadinamo iWatch anonsas turėtų įvykti 2014 m. spalio mėnesį.

Antra, kalbama apie gana kuklios talpos iWatch prototipų akumuliatorių – vos 100 mAh. palyginimui, Samsung Galaxy Gear su savo 315 mAh baterija gali veikti ne ilgiau kaip 25 valandas. Ar Apple išmaniojo laikrodžio savininkai iš tikrųjų negalės toli atsitraukti nuo elektros rozetės?

Daryti išvadas kol kas anksti. Serijiniai gaminiai galės gauti daug talpesnę bateriją, o kartu Apple gali pasidarbuoti prie energijos taupymo technologijų, tarp kurių galėtų būti ir saulės energiją išnaudojantis specialus ekrano sluoksnis.

Beje, Apple jau turi užpatentavusi technologiją, pagrįstą magnetinio rezonanso principu. Pastaroji leidžia įkrauti mobilaus įrenginio akumuliatorių, jam esant iki 1 metro atstumu nuo energijos šaltinio. Tokiu būdu, vartotojui užteks porą valandų pasėdėti, pavyzdžiui, prie nešiojamo kompiuterio arba pabūti automobilyje, kad baterija būtų pilnai įkrauta.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos