Apple reikalauja visas iOS 7 aplikacijas optimizuoti iki vasario 1 d.


apple-ios-7-iphone5s

Kompanija Apple programinės įrangos kūrėjams išsiuntinėjo pranešimą, kuriame teigiama, jog turi būtų optimizuotos visos iOS 7 skirtos aplikacijos, pateikiamos po 2014 m. vasario 1 d. Ypatingai pažymima, jog visos naujos aplikacijos, o taip pat jų atnaujinimai turėtų būti sukurti, naudojant Xcode 5.

Pastarasis kūrėjams skirtas įrankis leidžia atskleisti visas 64 bitų procesoriaus Apple A7 galimybes, taip pat leidžia gauti prieigą prie visų iOS 7 API funkcijų. Šiuo metu toli gražu ne visos aplikacijos išnaudoja A7 galimybes, tačiau Apple tikisi visa tai pakeisti jau artimiausioje ateityje.

Kompanija iš Kupertino stengiasi išvengti pagrindinės Android ekosistemą kankinančios problemos – fragmentacijos. Apple nori, jog visi vartotojai gautų maksimalų pasitenkinimą iš jos produktų naudojimo, o kūrėjai pilnai atskleistų Apple mobilių įrenginių potencialą.

Kūrėjai taip pat gavo iš Apple patarimus, susijusius su „Human Interface Guidelines“. Čia kalbama, kad iOS 7 savyje apjungia tris esmines temas. Pirmoji – tai pagarba, antroji – aiškumas, trečioji – gilumas. Tokiu būdu, kompanija Apple gana agresyviai stumia savo idėjas, siekdama sustiprinti ir taip gana stiprią iOS ekosistemą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos