ASUS ir Toshiba taip pat pasiūlys Chromebook su Haswell procesoriais


Kompanija Acer neseniai pasiūlė biudžetinį nešiojamą kompiuterį tiems, kurie yra pasiryžę pasikliauti Google operacine sistema Chrome OS, tačiau kartu norėtų gauti šiuolaikinį procesorių ir sensorinę sąsają. Pigiausia Chromebook modifikacija siūloma vos už $299, tačiau vartotojus gali atbaidyti itin kuklus 32 GB talpos SSD kaupiklis.

Chromebook_Pixel

Informuoti šaltiniai iš Taivano tvirtina, kad Acer pavyzdžiu paseks ne tik Hewlett-Packard (HP), tačiau ir kompanijos ASUS bei Toshiba. Abi artimiausiu metu pristatys savo nešiojamų kompiuterių modelius su Chrome OS ir Intel Haswell procesoriais. Žinoma, būtina turėti omenyje, kad paskutiniu atveju kalbama apie paprasčiausius Celeron serijos modelius.

ASUS gamybos Chromebook kompiuteriai su Haswell procesoriais pasirodys 2014 metų pradžioje, jie gaus 11,6“ ir 13,3“ įstrižainės ekranus. Šaltinių teigimu, kainos gali prasidėti nuo $199. Toshiba užsakomus Chromebook kompiuterius gamins kompanija Inventec.

Šiuo metu pasaulinėje rinkoje tarp visų nešiojamų kompiuterių modeliai su Chrome OS užima ne daugiau 5%. Tiesa, atskiruose regionuose su išplėtota ekonomika ir interneto infrastruktūra šis rodiklis yra daug didesnis, tačiau jų naudojimo sfera labai specifiška, kad būtų galima kalbėti apie masinį populiarumą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos